B1

 
Jongens B 2e klasse C (1e helft)
   
Trainster:
Irma Zondervan (e-mail)
Coach: nnb
Training: Vrijdag 18:30 – 19:45
Wedstrijddag: Zaterdag
Wedstrijdlocatie; Sporthal de Hege Fiif, Hardegarijp

Spelers:

  • Eliane Rodenburg
  • Elvira Visser
  • Eva Dekker
  • Hylke van der Schaaf
  • Jasmien van Breeden
  • Judith Groothoff
  • Wiske Cnossen

Uitslagen Hardegarijp:

DatumThuisploeg UitploegResultaat Sets
07 feb.DIOS XA 1 - Hardegarijp XB 12-125-14, 25-18, 18-25
01 feb.Hardegarijp XB 1 - VC Sneek JB 12-116-25, 25-20, 25-22
25 jan.vc Bolsward XB 2 - Hardegarijp XB 11-225-23, 20-25, 24-26
18 jan.Hardegarijp XB 1 - DIOS XA 10-318-25, 23-25, 22-25
14 dec.Hardegarijp XB 1 - BEO XB 11-225-19, 15-25, 27-29
06 dec.Hardegarijp XB 1 - Punt Ut XB 12-118-25, 25-11, 25-9
30 nov.A.V.C. '69 JB 1 - Hardegarijp XB 13-025-7, 25-12, 25-8
16 nov.Hardegarijp XB 1 - Tsjûkemarders JB 10-320-25, 9-25, 16-25
09 nov.vc Bolsward XB 2 - Hardegarijp XB 12-117-25, 25-13, 25-19
02 nov.Hardegarijp XB 1 - vc Bolsward XB 10-325-27, 19-25, 13-25

Uitslagen alle wedstrijden in de poule:

DatumThuisploeg UitploegResultaat Sets
14 feb.vc Bolsward XB 2 - Punt Ut XB 12-125-18, 23-25, 25-15
08 feb.VC Sneek JB 1 - BEO XB 11-223-25, 18-25, 25-23
07 feb.DIOS XA 1 - Hardegarijp XB 12-125-14, 25-18, 18-25
01 feb. - -
01 feb.Hardegarijp XB 1 - VC Sneek JB 12-116-25, 25-20, 25-22
31 jan.BEO XB 1 - vc Bolsward XB 22-125-23, 25-17, 19-25
25 jan.VC Sneek JB 1 - Punt Ut XB 12-125-21, 18-25, 25-20
25 jan.vc Bolsward XB 2 - Hardegarijp XB 11-225-23, 20-25, 24-26
24 jan.DIOS XA 1 - BEO XB 11-219-25, 25-19, 22-25
18 jan.Punt Ut XB 1 - vc Bolsward XB 21-226-24, 15-25, 9-25

DatumTijdThuisploeg UitploegPlaats
28 feb.19:00BEO XB 1 - Hardegarijp XB 1 BAKHUIZEN
7 mrt.13:30Hardegarijp XB 1 - vc Bolsward XB 2 Hurdegaryp
21 mrt.14:45Hardegarijp XB 1 - Punt Ut XB 1 Hurdegaryp
28 mrt.15:15Punt Ut XB 1 - Hardegarijp XB 1 BLAUWHUIS
4 apr.13:00VC Sneek JB 1 - Hardegarijp XB 1 SNEEK
18 apr.10:45Hardegarijp XB 1 - BEO XB 1 Hurdegaryp

#Team Wedstr.Punten
1BEO XB 148
2DIOS XA 136
3vc Bolsward XB 246
4VC Sneek JB 145
5Hardegarijp XB 145
6Punt Ut XB 133

#Team Wedstr.Punten
1A.V.C. '69 JB 11030
2L.V.C. JB 11023
3vc Bolsward XB 11021
4DOSKO/Acta XB 11019
5Tsjûkemarders JB 11014
6Heecherop JB 11014
7vc Bolsward XB 21013
8BEO XB 11011
9Hardegarijp XB 1108
10VC Sneek JB 1108
11Punt Ut XB 1104