MB1

 
Meisjes B 2e klasse H (1e helft)

Seizoen 2021/2022

Trainer: Peter Breukers
Coach: Marieke Breukers / Jelly Polet
Training: Donderdag 18:00 – 19:00
Wedstrijden: Zaterdag
Sporthal: Sporthal de Hege Fiif, Hardegarijp

Spelers:

  • Dirma Polet
  • Ilse Weening
  • Irene Breukers
  • Janna Procee
  • Jenny Jansma
  • Lise Zuidema
  • Silke Poutsma
  • Senna Reitsma

#Team Wedstr.Punten
1VC Drachten MB 1935
2DOSKO/Acta MB 2830
3DSVS MB 1725
4Hardegarijp MB 1717
5VoVeSa MB 289
6VC058 MB 294
Wacht met je muis op de afbeelding om de setstanden te zien

 

Uitslagen Hardegarijp:

DatumThuisploeg UitploegResultaat Sets
11 dec. - -
04 dec. - -
27 nov. - -
13 nov.Hardegarijp MB 1 - VC058 MB 24-0
30 okt.VC Drachten MB 1 - Hardegarijp MB 14-0
16 okt.Hardegarijp MB 1 - VC Drachten MB 11-3
08 okt.VoVeSa MB 2 - Hardegarijp MB 11-3
02 okt.Hardegarijp MB 1 - DOSKO/Acta MB 22-3
25 sep.DSVS MB 1 - Hardegarijp MB 14-0
18 sep.Hardegarijp MB 1 - VoVeSa MB 24-0
Wacht met je muis op de afbeelding om de setstanden te zien

 

Uitslagen alle wedstrijden in de poule:

DatumThuisploeg UitploegResultaat Sets
11 dec. - -
11 dec. - -
10 dec. - -
04 dec. - -
03 dec. - -
27 nov. - -
27 nov.VC Drachten MB 1 - DOSKO/Acta MB 23-1
20 nov.DOSKO/Acta MB 2 - VC058 MB 24-0
19 nov.VoVeSa MB 2 - VC058 MB 23-2
13 nov.Hardegarijp MB 1 - VC058 MB 24-0
Wacht met je muis op de afbeelding om de setstanden te zien

DatumTijdThuisploeg UitploegPlaatsRoute
Vervallen:Hardegarijp MB 1 - DSVS MB 1
29 jan.18:30Hardegarijp MB 1 - VoVeSa MB 1 Hurdegaryp
4 feb.18:45Staveren MB 1 - Hardegarijp MB 1 Stavoren
12 feb.17:15DSVS MB 1 - Hardegarijp MB 1 St.-Annaparochie
5 mrt.18:30Hardegarijp MB 1 - Advendo MB 1 Hurdegaryp
19 mrt.18:30Hardegarijp MB 1 - Staveren MB 1 Hurdegaryp
26 mrt.16:00CoVos MB 1 - Hardegarijp MB 1 Easterein
2 apr.18:30Hardegarijp MB 1 - DSVS MB 1 Hurdegaryp
8 apr.19:00VoVeSa MB 1 - Hardegarijp MB 1 St.-Annaparochie
16 apr.18:30Hardegarijp MB 1 - CoVos MB 1 Hurdegaryp
Wacht met je muis op de afbeelding om de setstanden te zien