Dames 2

 
Dames 3e klasse poule P

Seizoen 2021/2022

Trainer: Peter Breukers
Coach: Peter Breukers
Training:

Maandag 20:00 – 21:15 (t/m okt ’21)
Maandag 21:15 – 22:30 (nov/dec ’21)
Maandag 20:00 – 21:15 (vanaf jan ’22)

Thuiswedstrijden: Donderdagavond
Sporthal: Sporthal de Hege Fiif, Hardegarijp

Speelsters:

  • Aafke Boersma
  • Berber Wiegersma
  • Bregje Visser
  • Daniëlle Wiersma
  • Elise Krol
  • Esther Bloem
  • Lieke Vastbinder
  • Petra Kooistra
  • Saakje Wiegersma

#Team Wedstr.Punten
1Hardegarijp DS 21746
2SC Veenwouden DS 11742
3Grouw '64 DS 41733
4ODS DS 31731
5Beetgumermolen DS 21831
6Grado DS 11825
7v.v. D.S.O. DS 31721
8V.C.S. DS 31819
9AVIOS DS 21810
10Kwiek DS 3173
Wacht met je muis op de afbeelding om de setstanden te zien

Uitslagen Hardegarijp:

DatumThuisploeg UitploegResultaat Sets
09 mei.ODS DS 3 - Hardegarijp DS 21-2
26 apr.AVIOS DS 2 - Hardegarijp DS 20-3
21 apr. - -
14 apr.Hardegarijp DS 2 - Beetgumermolen DS 23-0
07 apr.Hardegarijp DS 2 - V.C.S. DS 33-0
31 mrt.Beetgumermolen DS 2 - Hardegarijp DS 20-3
24 mrt.V.C.S. DS 3 - Hardegarijp DS 20-3
17 mrt.Grouw '64 DS 4 - Hardegarijp DS 21-2
14 mrt.Hardegarijp DS 2 - Thriantha DS 50-3
10 mrt.Hardegarijp DS 2 - SC Veenwouden DS 12-1
Wacht met je muis op de afbeelding om de setstanden te zien


Uitslagen alle wedstrijden in de poule:

DatumThuisploeg UitploegResultaat Sets
10 mei.Kwiek DS 3 - AVIOS DS 20-3
09 mei.ODS DS 3 - Hardegarijp DS 21-2
28 apr. - -
28 apr.V.C.S. DS 3 - Grado DS 12-1
26 apr.AVIOS DS 2 - Hardegarijp DS 20-3
21 apr.AVIOS DS 2 - V.C.S. DS 30-3
21 apr. - -
14 apr.v.v. D.S.O. DS 3 - V.C.S. DS 32-1
14 apr.Hardegarijp DS 2 - Beetgumermolen DS 23-0
14 apr. - -
Wacht met je muis op de afbeelding om de setstanden te zien

DatumTijdThuisploeg UitploegPlaatsRoute
Vervallen:v.v. D.S.O. DS 3 - Hardegarijp DS 2
Wacht met je muis op de afbeelding om de setstanden te zien

           
  Datum Thuis Uit Uitslag
1e ronde C 28-09-21 vc Joure D7 Hardegarijp D2 1 – 3
2e ronde C NNB Havot D1 Hardegarijp D2  –