Dames 1 Nevobo

 
Dames 3e klasse poule O
   
Trainer: Irma Zondervan
Coach: Irma Zondervan
Training: Vrijdag 20:00 – 21:15
Wedstrijd: Donderdagavond
Wedstrijdlocatie: Sporthal de Hege Fiif, Hardegarijp

Speelsters:

  • Danique Visser
  • Elizabeth Zijlstra
  • Lara van Buuren
  • Mirjam Zijlstra
  • Rianne van der Meulen
  • Simone Lei
  • Tiny Boersma

#Team Wedstr.Punten
1Stasko DS 2922
2Wytgaard DS 1716
3Hardegarijp DS 2816
4DOSKO/Acta DS 2916
5VC Drachten DS 5914
6DSVS DS 2914
7VC058 DS 888
8Hardegarijp DS 198
9Havot DS 187
10Beetgumermolen DS 185

Uitslagen Hardegarijp:

DatumThuisploeg UitploegResultaat Sets
12 dec. - -
28 nov.Hardegarijp DS 1 - Beetgumermolen DS 12-125-19, 25-14, 16-25
14 nov.Havot DS 1 - Hardegarijp DS 11-225-20, 23-25, 21-25
07 nov.Hardegarijp DS 1 - Hardegarijp DS 21-223-25, 17-25, 25-16
31 okt.DOSKO/Acta DS 2 - Hardegarijp DS 12-125-16, 17-25, 25-22
17 okt.Hardegarijp DS 1 - VC Drachten DS 50-313-25, 13-25, 16-25
10 okt.Wytgaard DS 1 - Hardegarijp DS 13-027-25, 25-17, 25-11
03 okt.Hardegarijp DS 1 - DSVS DS 21-219-25, 25-18, 17-25
26 sep.Stasko DS 2 - Hardegarijp DS 13-025-12, 25-22, 25-19
19 sep.VC058 DS 8 - Hardegarijp DS 12-125-22, 27-25, 27-29

Uitslagen alle wedstrijden in de poule:

DatumThuisploeg UitploegResultaat Sets
12 dec.DOSKO/Acta DS 2 - VC058 DS 83-025-23, 25-15, 27-25
12 dec.DSVS DS 2 - Beetgumermolen DS 12-125-8, 25-20, 18-25
12 dec. - -
12 dec.VC Drachten DS 5 - Hardegarijp DS 22-121-25, 26-24, 25-15
03 dec.Havot DS 1 - DSVS DS 20-320-25, 19-25, 14-25
28 nov.Wytgaard DS 1 - DOSKO/Acta DS 21-219-25, 25-15, 20-25
28 nov.Stasko DS 2 - Havot DS 13-025-19, 26-24, 25-14
28 nov.Hardegarijp DS 1 - Beetgumermolen DS 12-125-19, 25-14, 16-25
28 nov.VC Drachten DS 5 - VC058 DS 83-025-19, 25-10, 25-14
28 nov.DSVS DS 2 - Hardegarijp DS 21-224-26, 25-20, 14-25

DatumTijdThuisploeg UitploegPlaats
16 jan.19:15DSVS DS 2 - Hardegarijp DS 1 SINT ANNAPAROCHIE
23 jan.20:30Hardegarijp DS 1 - Wytgaard DS 1 Hurdegaryp
30 jan.19:15VC Drachten DS 5 - Hardegarijp DS 1 DRACHTEN
6 feb.20:30Hardegarijp DS 1 - DOSKO/Acta DS 2 Hurdegaryp
27 feb.20:30Hardegarijp DS 1 - Stasko DS 2 Hurdegaryp
5 mrt.21:30Hardegarijp DS 2 - Hardegarijp DS 1 Hurdegaryp
12 mrt.20:30Hardegarijp DS 1 - Havot DS 1 Hurdegaryp
19 mrt.19:30Beetgumermolen DS 1 - Hardegarijp DS 1 SINT ANNAPAROCHIE
Vervallen: 2 apr.20:15SC Veenwouden DS 2 - Hardegarijp DS 1
16 apr.20:30Hardegarijp DS 1 - VC058 DS 8 Hurdegaryp

           
  Datum Thuis       Uit Uitslag
Voorronde 12-09-19 Hardegarijp DS 1 O.T.I.B. DS 1  
1e ronde