Dames 1 Nevobo

 
Dames 3e klasse poule O
   
Trainer: Lammert Lourens
Coach: Irma Zondervan
Training: Maandag 20:00 – 21:15
Wedstrijd: Donderdagavond
Wedstrijdlocatie: Sporthal de Hege Fiif, Hardegarijp

Speelsters:

  • Danique Visser
  • Elizabeth Zijlstra
  • Lara van Buuren
  • Mirjam Zijlstra
  • Rianne van der Meulen
  • Simone Lei
  • Tiny Boersma

#Team Wedstr.Punten
0Hardegarijp DS 100
0SC Veenwouden DS 200
0Beetgumermolen DS 100
0Havot DS 100
0Leevoc DS 500
0DOSKO/Acta DS 200
0VC Drachten DS 500
0Wytgaard DS 100
0DSVS DS 200
0Stasko DS 200
0VC058 DS 800

Uitslagen Hardegarijp:

DatumThuisploeg UitploegResultaat Sets

Uitslagen alle wedstrijden in de poule:

DatumThuisploeg UitploegResultaat Sets

DatumTijdThuisploeg UitploegPlaatsRoute
12 sep.20:30Hardegarijp DS 1 - O.T.I.B. DS 1 HURDEGARYP
19 sep.0:00VC058 DS 8 - Hardegarijp DS 1 LEEUWARDEN
26 sep.21:15Stasko DS 2 - Hardegarijp DS 1 STIENS
3 okt.20:30Hardegarijp DS 1 - DSVS DS 2 HURDEGARYP
10 okt.20:45Wytgaard DS 1 - Hardegarijp DS 1 GROU
17 okt.20:30Hardegarijp DS 1 - VC Drachten DS 5 HURDEGARYP
31 okt.21:15DOSKO/Acta DS 2 - Hardegarijp DS 1 FRANEKER
7 nov.20:30Hardegarijp DS 1 - Leevoc DS 5 HURDEGARYP
14 nov.19:15Havot DS 1 - Hardegarijp DS 1 SINT ANNAPAROCHIE
28 nov.20:30Hardegarijp DS 1 - Beetgumermolen DS 1 HURDEGARYP
12 dec.20:30Hardegarijp DS 1 - SC Veenwouden DS 2 HURDEGARYP
16 jan.19:15DSVS DS 2 - Hardegarijp DS 1 SINT ANNAPAROCHIE
23 jan.20:30Hardegarijp DS 1 - Wytgaard DS 1 HURDEGARYP
30 jan.19:15VC Drachten DS 5 - Hardegarijp DS 1 DRACHTEN
6 feb.20:30Hardegarijp DS 1 - DOSKO/Acta DS 2 HURDEGARYP
27 feb.20:30Hardegarijp DS 1 - Stasko DS 2 HURDEGARYP
5 mrt.0:00Leevoc DS 5 - Hardegarijp DS 1 LEEUWARDEN
12 mrt.20:30Hardegarijp DS 1 - Havot DS 1 HURDEGARYP
19 mrt.19:30Beetgumermolen DS 1 - Hardegarijp DS 1 SINT ANNAPAROCHIE
2 apr.20:15SC Veenwouden DS 2 - Hardegarijp DS 1 FEANWALDEN
16 apr.20:30Hardegarijp DS 1 - VC058 DS 8 HURDEGARYP

           
  Datum Thuis       Uit Uitslag
Voorronde 12-09-19 Hardegarijp DS 1 O.T.I.B. DS 1  
1e ronde