Dames 1 Nevobo

 
Dames 3e klasse poule O
   
Trainer: Irma Zondervan
Coach: Irma Zondervan
Training: Vrijdag 20:00 – 21:15
Wedstrijd: Donderdagavond
Wedstrijdlocatie: Sporthal de Hege Fiif, Hardegarijp

Speelsters:

  • Danique Visser
  • Elizabeth Zijlstra
  • Lara van Buuren
  • Mirjam Zijlstra
  • Rianne van der Meulen
  • Simone Lei
  • Tiny Boersma

#Team Wedstr.Punten
1Stasko DS 21229
2Wytgaard DS 11022
3DOSKO/Acta DS 21121
4Hardegarijp DS 21020
5DSVS DS 21320
6VC Drachten DS 51119
7Havot DS 11216
8VC058 DS 81314
9Hardegarijp DS 1138
10Beetgumermolen DS 1138

Uitslagen Hardegarijp:

DatumThuisploeg UitploegResultaat Sets
06 feb.Hardegarijp DS 1 - DOSKO/Acta DS 20-317-25, 17-25, 18-25
30 jan.VC Drachten DS 5 - Hardegarijp DS 13-025-14, 25-16, 25-18
23 jan.Hardegarijp DS 1 - Wytgaard DS 10-318-25, 23-25, 16-25
16 jan.DSVS DS 2 - Hardegarijp DS 13-025-15, 25-21, 25-15
12 dec. - -
28 nov.Hardegarijp DS 1 - Beetgumermolen DS 12-125-19, 25-14, 16-25
14 nov.Havot DS 1 - Hardegarijp DS 11-225-20, 23-25, 21-25
07 nov.Hardegarijp DS 1 - Hardegarijp DS 21-223-25, 17-25, 25-16
31 okt.DOSKO/Acta DS 2 - Hardegarijp DS 12-125-16, 17-25, 25-22
17 okt.Hardegarijp DS 1 - VC Drachten DS 50-313-25, 13-25, 16-25

Uitslagen alle wedstrijden in de poule:

DatumThuisploeg UitploegResultaat Sets
13 feb. - -
06 feb.Stasko DS 2 - VC Drachten DS 51-225-23, 20-25, 24-26
06 feb.DSVS DS 2 - Wytgaard DS 11-225-20, 11-25, 19-25
06 feb.Hardegarijp DS 1 - DOSKO/Acta DS 20-317-25, 17-25, 18-25
06 feb.Beetgumermolen DS 1 - VC058 DS 81-213-25, 25-22, 21-25
06 feb. - -
30 jan. - -
30 jan.VC058 DS 8 - DSVS DS 21-226-24, 21-25, 22-25
30 jan.Havot DS 1 - Beetgumermolen DS 13-025-16, 25-15, 25-15
30 jan.VC Drachten DS 5 - Hardegarijp DS 13-025-14, 25-16, 25-18

DatumTijdThuisploeg UitploegPlaats
27 feb.20:30Hardegarijp DS 1 - Stasko DS 2 Hurdegaryp
5 mrt.21:30Hardegarijp DS 2 - Hardegarijp DS 1 Hurdegaryp
12 mrt.20:30Hardegarijp DS 1 - Havot DS 1 Hurdegaryp
19 mrt.19:30Beetgumermolen DS 1 - Hardegarijp DS 1 SINT ANNAPAROCHIE
Vervallen: 2 apr.20:15SC Veenwouden DS 2 - Hardegarijp DS 1
16 apr.20:30Hardegarijp DS 1 - VC058 DS 8 Hurdegaryp

           
  Datum Thuis       Uit Uitslag
Voorronde 12-09-19 Hardegarijp DS 1 O.T.I.B. DS 1  
1e ronde