Dames 2 Nevobo

 
Dames 3e klasse poule N
   
Trainster: Lisanne van der Gaast
Coach: nnb
Training: Dinsdag 21:00 – 22:15 (Noordbergum)
Wedstrijd: Donderdagavond
Wedstrijdlocatie: Sporthal de Hege Fiif, Hardegarijp

Speelsters:

  • Aafke Boersma
  • Berber Wiegersma
  • Bregje Visser
  • Daniëlle Wiersma
  • Elise Krol
  • Esther Bloem
  • Karin Zijlstra
  • Lieke Vastbinder
  • Petra Kooistra

#Team Wedstr.Punten
1Trynwâlden DS 11334
2HVC-WH DS 21230
3v.v. Tijnje DS 21224
4Grouw '64 DS 41323
5Stasko DS 11218
6DOSKO/Acta DS 31216
7UDI DS 21316
8Wytgaard DS 21213
9Beetgumermolen DS 21211
10VC Drachten DS 6131

Uitslagen Hardegarijp:

DatumThuisploeg UitploegResultaat Sets
06 feb. - -
23 jan.Beetgumermolen DS 1 - Hardegarijp DS 20-316-25, 13-25, 17-25
16 jan.Hardegarijp DS 2 - Havot DS 11-223-25, 25-19, 20-25
12 dec.VC Drachten DS 5 - Hardegarijp DS 22-121-25, 26-24, 25-15
28 nov.DSVS DS 2 - Hardegarijp DS 21-224-26, 25-20, 14-25
14 nov.Hardegarijp DS 2 - Stasko DS 22-125-19, 25-17, 21-25
07 nov.Hardegarijp DS 1 - Hardegarijp DS 21-223-25, 17-25, 25-16
30 okt. - -
10 okt.Hardegarijp DS 2 - Beetgumermolen DS 13-025-12, 25-18, 25-22
03 okt.Havot DS 1 - Hardegarijp DS 21-225-18, 19-25, 20-25

Uitslagen alle wedstrijden in de poule:

DatumThuisploeg UitploegResultaat Sets
13 feb.v.v. Tijnje DS 2 - HVC-WH DS 21-224-26, 25-23, 20-25
13 feb.Wytgaard DS 2 - Stasko DS 12-113-25, 25-22, 25-17
13 feb.UDI DS 2 - Grouw '64 DS 41-223-25, 19-25, 25-20
06 feb.UDI DS 2 - Wytgaard DS 22-125-22, 23-25, 25-21
06 feb.Trynwâlden DS 1 - DOSKO/Acta DS 33-025-16, 25-18, 25-17
06 feb.Stasko DS 1 - v.v. Tijnje DS 20-323-25, 14-25, 19-25
06 feb.VC Drachten DS 6 - Grouw '64 DS 40-39-25, 10-25, 20-25
30 jan.v.v. Tijnje DS 2 - Trynwâlden DS 12-125-21, 13-25, 25-18
30 jan.Grouw '64 DS 4 - Beetgumermolen DS 22-125-14, 20-25, 25-16
30 jan.HVC-WH DS 2 - VC Drachten DS 63-025-10, 25-12, 25-7

DatumTijdThuisploeg UitploegPlaats
27 feb.19:30VC058 DS 8 - Hardegarijp DS 2 LEEUWARDEN
5 mrt.21:30Hardegarijp DS 2 - Hardegarijp DS 1 Hurdegaryp
17 mrt.21:00Stasko DS 2 - Hardegarijp DS 2 STIENS
19 mrt.20:30Hardegarijp DS 2 - DSVS DS 2 Hurdegaryp
26 mrt.20:45Wytgaard DS 1 - Hardegarijp DS 2 GROU
2 apr.21:30Hardegarijp DS 2 - VC Drachten DS 5 Hurdegaryp
9 apr.20:30Hardegarijp DS 2 - Wytgaard DS 1 Hurdegaryp
16 apr.21:15DOSKO/Acta DS 2 - Hardegarijp DS 2 FRANEKER