Dames 2 Nevobo

 
Dames 3e klasse poule N
   
Trainer: nnb
Coach: nnb
Training: Dinsdag 21:00 – 22:15 (Noordbergum)
Wedstrijd: Donderdagavond
Wedstrijdlocatie: Sporthal de Hege Fiif, Hardegarijp

Speelsters:

  • Aafke Boersma
  • Berber Wiegersma
  • Bregje Visser
  • Daniëlle Wiersma
  • Elise Krol
  • Esther Bloem
  • Karin Zijlstra
  • Lieke Vastbinder
  • Petra Kooistra

#Team Wedstr.Punten
1Trynwâlden DS 1412
2HVC-WH DS 2411
3v.v. Tijnje DS 248
4Stasko DS 136
5DOSKO/Acta DS 346
6Grouw '64 DS 446
7Wytgaard DS 244
8Beetgumermolen DS 254
9UDI DS 232
10VC Drachten DS 651

Uitslagen Hardegarijp:

DatumThuisploeg UitploegResultaat Sets
10 okt.Hardegarijp DS 2 - Beetgumermolen DS 13-025-12, 25-18, 25-22
03 okt.Havot DS 1 - Hardegarijp DS 21-225-18, 19-25, 20-25
26 sep.Hardegarijp DS 2 - VC058 DS 82-125-20, 5-25, 25-16
19 sep.Hardegarijp DS 2 - DOSKO/Acta DS 22-125-22, 25-18, 23-25

Uitslagen alle wedstrijden in de poule:

DatumThuisploeg UitploegResultaat Sets
17 okt.VC Drachten DS 6 - HVC-WH DS 20-39-25, 7-25, 6-25
17 okt.Beetgumermolen DS 2 - Grouw '64 DS 42-125-22, 25-17, 21-25
17 okt.Trynwâlden DS 1 - v.v. Tijnje DS 23-025-13, 25-22, 25-19
17 okt.Stasko DS 1 - Wytgaard DS 23-025-18, 25-20, 25-18
10 okt.UDI DS 2 - Stasko DS 10-322-25, 19-25, 14-25
10 okt.DOSKO/Acta DS 3 - VC Drachten DS 63-025-17, 25-11, 25-16
10 okt.HVC-WH DS 2 - Beetgumermolen DS 23-025-17, 27-25, 25-18
10 okt.Wytgaard DS 2 - Trynwâlden DS 10-310-25, 13-25, 8-25
03 okt.Grouw '64 DS 4 - HVC-WH DS 21-228-26, 17-25, 21-25
03 okt.Beetgumermolen DS 2 - DOSKO/Acta DS 30-317-25, 22-25, 20-25

DatumTijdThuisploeg UitploegPlaatsRoute
Vervallen: 31 okt.0:00Hardegarijp DS 2 - SC Veenwouden DS 2
7 nov.20:30Hardegarijp DS 1 - Hardegarijp DS 2 HURDEGARYP
14 nov.20:30Hardegarijp DS 2 - Stasko DS 2 HURDEGARYP
28 nov.19:15DSVS DS 2 - Hardegarijp DS 2 SINT ANNAPAROCHIE
12 dec.19:15VC Drachten DS 5 - Hardegarijp DS 2 DRACHTEN
16 jan.20:30Hardegarijp DS 2 - Havot DS 1 HURDEGARYP
23 jan.19:30Beetgumermolen DS 1 - Hardegarijp DS 2 SINT ANNAPAROCHIE
Vervallen: 6 feb.19:15SC Veenwouden DS 2 - Hardegarijp DS 2
27 feb.0:00VC058 DS 8 - Hardegarijp DS 2 LEEUWARDEN
5 mrt.21:30Hardegarijp DS 2 - Hardegarijp DS 1 HURDEGARYP
12 mrt.21:15Stasko DS 2 - Hardegarijp DS 2 STIENS
19 mrt.20:30Hardegarijp DS 2 - DSVS DS 2 HURDEGARYP
26 mrt.20:45Wytgaard DS 1 - Hardegarijp DS 2 GROU
2 apr.21:30Hardegarijp DS 2 - VC Drachten DS 5 HURDEGARYP
9 apr.20:30Hardegarijp DS 2 - Wytgaard DS 1 HURDEGARYP
16 apr.21:15DOSKO/Acta DS 2 - Hardegarijp DS 2 FRANEKER