Dames 1

 
Dames 3e klasse poule O

Seizoen 2020/2021

Trainer: Irma Zondervan
Coach: Irma Zondervan
Training: Maandag 21:15 – 22:30 (t/m dec ’20)
Maandag 20:00 – 21:15 (vanaf jan ’21)
Wedstrijden: Donderdagavond
Sporthal: Sporthal de Hege Fiif, Hardegarijp

Spelers:

  • Danique Visser
  • Elizabeth Zijlstra
  • Lara van Buuren
  • Mirjam Zijlstra
  • Rianne van der Meulen
  • Simone Lei
  • Tiny Boersma

#Team Wedstr.Punten
1DOSKO/Acta DS 437
2R.S.O. DS 136
3UDI DS 236
4Wytgaard DS 136
5Grouw '64 DS 546
6Leevoc DS 435
7DSVS DS 235
8Hardegarijp DS 133
9VC058 DS 843
10Beetgumermolen DS 131

Uitslagen Hardegarijp:

DatumThuisploeg UitploegResultaat Sets
08 okt.Grouw '64 DS 5 - Hardegarijp DS 12-125-10, 25-10, 23-25
01 okt.Hardegarijp DS 1 - VC058 DS 81-222-25, 10-25, 25-19
24 sep.DSVS DS 2 - Hardegarijp DS 12-125-22, 25-23, 22-25
15 sep.v.v. D.S.O. DS 4 - Hardegarijp DS 13-025-17, 25-7, 25-19

Uitslagen alle wedstrijden in de poule:

DatumThuisploeg UitploegResultaat Sets
22 okt. - -
22 okt. - -
22 okt. - -
22 okt. - -
08 okt.Beetgumermolen DS 1 - Leevoc DS 41-29-25, 18-25, 25-10
08 okt.R.S.O. DS 1 - Wytgaard DS 11-216-25, 25-11, 23-25
08 okt.Grouw '64 DS 5 - Hardegarijp DS 12-125-10, 25-10, 23-25
08 okt.VC058 DS 8 - DOSKO/Acta DS 40-317-25, 8-25, 18-25
01 okt.Hardegarijp DS 1 - VC058 DS 81-222-25, 10-25, 25-19
01 okt.UDI DS 2 - Grouw '64 DS 52-125-12, 19-25, 26-24

DatumTijdThuisploeg UitploegPlaats
29 okt.20:15R.S.O. DS 1 - Hardegarijp DS 1 Oudega gem. Smallingerland
5 nov.20:15Hardegarijp DS 1 - Leevoc DS 4 Hurdegaryp
19 nov.21:30Hardegarijp DS 1 - UDI DS 2 Hurdegaryp
26 nov.20:30Beetgumermolen DS 1 - Hardegarijp DS 1 St.-Annaparochie
3 dec.19:30Wytgaard DS 1 - Hardegarijp DS 1 Grou
10 dec.21:00DOSKO/Acta DS 4 - Hardegarijp DS 1 Franeker
14 jan.20:15Hardegarijp DS 1 - DSVS DS 2 Hurdegaryp
21 jan.20:00VC058 DS 8 - Hardegarijp DS 1 Leeuwarden
28 jan.20:15Hardegarijp DS 1 - Grouw '64 DS 5 Hurdegaryp
11 feb.20:15Hardegarijp DS 1 - R.S.O. DS 1 Hurdegaryp
4 mrt.21:00Leevoc DS 4 - Hardegarijp DS 1 Leeuwarden
11 mrt.21:30Hardegarijp DS 1 - Wytgaard DS 1 Hurdegaryp
18 mrt.21:15UDI DS 2 - Hardegarijp DS 1 Grou
25 mrt.20:15Hardegarijp DS 1 - Beetgumermolen DS 1 Hurdegaryp
1 apr.20:15Hardegarijp DS 1 - DOSKO/Acta DS 4 Hurdegaryp

           
  Datum Thuis Uit Uitslag
voorronde C 3 – 0 v.v. D.S.O. DS4 Hardegarijp DS1