Dames 1

 
Dames 3e klasse poule Q

Seizoen 2021/2022

Trainer: Bruno Cadete
Coach:  
Training: Maandag 20:00 – 21:15 (t/m dec ’21)
Maandag 21:15 – 22:30 (vanaf jan ’22)
Thuiswedstrijden: Donderdagavond
Sporthal: Sporthal de Hege Fiif, Hardegarijp

Spelers:

  • Danique Visser
  • Elizabeth Zijlstra
  • Lara van Buuren
  • Mirjam Zijlstra
  • Rianne van der Meulen
  • Simone Lei
  • Tiny Boersma

#Team Wedstr.Punten
1Stasko DS 224
2v.v. Tijnje DS 113
3Hardegarijp DS 123
4VoVeSa DS 412
5Grouw '64 DS 512
6Beetgumermolen DS 121
7DOSKO/Acta DS 410

Uitslagen Hardegarijp:

DatumThuisploeg UitploegResultaat Sets
23 sep.Hardegarijp DS 1 - Stasko DS 20-313-25, 18-25, 19-25
16 sep.Beetgumermolen DS 1 - Hardegarijp DS 10-316-25, 18-25, 20-25

Uitslagen alle wedstrijden in de poule:

DatumThuisploeg UitploegResultaat Sets
27 sep.VoVeSa DS 4 - Beetgumermolen DS 12-125-11, 25-19, 23-25
23 sep.Hardegarijp DS 1 - Stasko DS 20-313-25, 18-25, 19-25
23 sep.v.v. Tijnje DS 1 - DOSKO/Acta DS 43-025-14, 25-13, 25-15
16 sep.Grouw '64 DS 5 - Stasko DS 22-125-21, 23-25, 25-19
16 sep.Beetgumermolen DS 1 - Hardegarijp DS 10-316-25, 18-25, 20-25

DatumTijdThuisploeg UitploegPlaats
7 okt.19:30Grouw '64 DS 5 - Hardegarijp DS 1 Grou
14 okt.20:15Hardegarijp DS 1 - VoVeSa DS 4 Hurdegaryp
4 nov.21:30Hardegarijp DS 1 - v.v. Tijnje DS 1 Hurdegaryp
18 nov.21:30Hardegarijp DS 1 - DOSKO/Acta DS 4 Hurdegaryp
25 nov.19:15v.v. Tijnje DS 1 - Hardegarijp DS 1 Beetsterzwaag
2 dec.19:30DOSKO/Acta DS 4 - Hardegarijp DS 1 Franeker
9 dec.20:15Hardegarijp DS 1 - Beetgumermolen DS 1 Hurdegaryp
20 jan.19:15VoVeSa DS 4 - Hardegarijp DS 1 St.-Annaparochie
3 feb.21:00Grouw '64 DS 5 - Hardegarijp DS 1 Grou
10 feb.20:15Hardegarijp DS 1 - Stasko DS 2 Hurdegaryp
17 feb.20:30Hardegarijp DS 1 - Grouw '64 DS 5 Hurdegaryp
3 mrt.20:45Beetgumermolen DS 1 - Hardegarijp DS 1 St.-Annaparochie
10 mrt.19:15VoVeSa DS 4 - Hardegarijp DS 1 St.-Annaparochie
24 mrt.20:30Hardegarijp DS 1 - v.v. Tijnje DS 1 Hurdegaryp
7 apr.20:15Stasko DS 2 - Hardegarijp DS 1 Stiens
14 apr.19:30DOSKO/Acta DS 4 - Hardegarijp DS 1 Franeker

           
  Datum Thuis Uit Uitslag
1e ronde C nnb L.V.C. DS3 Hardegarijp DS1