Heren 1 Nevobo

 
Heren 3e klasse poule H
   
Trainer: Anne Groothoff
Coach: Anne Groothoff
Training: Maandag 20:00 – 21:15
Wedstrijd: Donderdagavond
Wedstrijdlocatie: Sporthal de Hege Fiif, Hardegarijp

Spelers:

  • Alex Douma
  • Anne Groothoff
  • Erwin Douma
  • Hidde Bosma
  • Jurjen Hoekstra
  • Sybrand Woudstra
  • Thom Hummel
  • Wouter van der Schaaf

#Team Wedstr.Punten
1Hardegarijp HS 1512
2HWHO HS 1512
3Havot HS 159
4VC Drachten HS 148
5V.C.S. HS 248
6Wytgaard HS 257
7D.F.S. HS 156
8SCS HS 256
9R.S.O. HS 255
10SC Veenwouden HS 155
11DOSKO/Acta HS 255
12D.W.S. HS 154

Uitslagen Hardegarijp:

DatumThuisploeg UitploegResultaat Sets
17 okt.Wytgaard HS 2 - Hardegarijp HS 10-321-25, 12-25, 17-25
10 okt.Hardegarijp HS 1 - Havot HS 13-025-23, 25-7, 25-14
03 okt.HWHO HS 1 - Hardegarijp HS 11-223-25, 25-18, 17-25
30 sep.Hardegarijp HS 1 - NOK/BEO HS 11-325-18, 27-29, 24-26, 21-25
26 sep.SCS HS 2 - Hardegarijp HS 11-215-25, 18-25, 25-23
19 sep.Hardegarijp HS 1 - D.W.S. HS 12-123-25, 25-17, 25-20

Uitslagen alle wedstrijden in de poule:

DatumThuisploeg UitploegResultaat Sets
17 okt.D.W.S. HS 1 - D.F.S. HS 12-126-24, 25-23, 15-25
17 okt.R.S.O. HS 2 - DOSKO/Acta HS 22-125-15, 21-25, 25-17
17 okt.Wytgaard HS 2 - Hardegarijp HS 10-321-25, 12-25, 17-25
17 okt.SC Veenwouden HS 1 - SCS HS 21-221-25, 20-25, 25-22
17 okt.HWHO HS 1 - VC Drachten HS 13-025-20, 25-18, 25-13
17 okt.V.C.S. HS 2 - Havot HS 12-121-25, 25-18, 25-18
10 okt.Hardegarijp HS 1 - Havot HS 13-025-23, 25-7, 25-14
10 okt.DOSKO/Acta HS 2 - SC Veenwouden HS 12-125-20, 25-23, 16-25
10 okt.D.F.S. HS 1 - R.S.O. HS 22-125-22, 6-25, 25-15
10 okt.Wytgaard HS 2 - HWHO HS 11-225-18, 17-25, 21-25

DatumTijdThuisploeg UitploegPlaatsRoute
31 okt.20:30Hardegarijp HS 1 - V.C.S. HS 2 HURDEGARYP
7 nov.19:15VC Drachten HS 1 - Hardegarijp HS 1 DRACHTEN
14 nov.21:30Hardegarijp HS 1 - SC Veenwouden HS 1 HURDEGARYP
21 nov.20:30Hardegarijp HS 1 - R.S.O. HS 2 HURDEGARYP
28 nov.21:00D.F.S. HS 1 - Hardegarijp HS 1 FEANWALDEN
12 dec.21:15DOSKO/Acta HS 2 - Hardegarijp HS 1 FRANEKER
16 jan.21:30Hardegarijp HS 1 - HWHO HS 1 HURDEGARYP
23 jan.19:15Havot HS 1 - Hardegarijp HS 1 SINT ANNAPAROCHIE
30 jan.20:30Hardegarijp HS 1 - Wytgaard HS 2 HURDEGARYP
6 feb.19:00V.C.S. HS 2 - Hardegarijp HS 1 SURHUISTERVEEN
27 feb.21:30Hardegarijp HS 1 - SCS HS 2 HURDEGARYP
5 mrt.20:30Hardegarijp HS 1 - VC Drachten HS 1 HURDEGARYP
12 mrt.19:15SC Veenwouden HS 1 - Hardegarijp HS 1 FEANWALDEN
19 mrt.21:30Hardegarijp HS 1 - D.F.S. HS 1 HURDEGARYP
26 mrt.21:00R.S.O. HS 2 - Hardegarijp HS 1 OUDEGA GEM SMALLINGERLND
2 apr.20:30Hardegarijp HS 1 - DOSKO/Acta HS 2 HURDEGARYP
16 apr.21:30D.W.S. HS 1 - Hardegarijp HS 1 WIJNJEWOUDE

           
  Datum Thuis Uit Uitslag
1e ronde nnb Hardegarijp HS 1 NOK/BEO HS 1  
2e ronde