Heren 1 Nevobo

 
Heren 3e klasse poule H
   
Trainer: Anne Groothoff
Coach: Anne Groothoff
Training: Maandag 20:00 – 21:15
Wedstrijd: Donderdagavond
Wedstrijdlocatie: Sporthal de Hege Fiif, Hardegarijp

Spelers:

  • Alex Douma
  • Anne Groothoff
  • Erwin Douma
  • Hidde Bosma
  • Jurjen Hoekstra
  • Sybrand Woudstra
  • Thom Hummel
  • Wouter van der Schaaf

#Team Wedstr.Punten
1Hardegarijp HS 11126
2HWHO HS 11126
3Havot HS 11021
4V.C.S. HS 21121
5Wytgaard HS 21117
6VC Drachten HS 11016
7D.W.S. HS 11115
8DOSKO/Acta HS 21114
9SCS HS 21111
10D.F.S. HS 11110
11R.S.O. HS 2108
12SC Veenwouden HS 1107

Uitslagen Hardegarijp:

DatumThuisploeg UitploegResultaat Sets
12 dec.DOSKO/Acta HS 2 - Hardegarijp HS 11-225-22, 17-25, 13-25
28 nov.D.F.S. HS 1 - Hardegarijp HS 10-312-25, 16-25, 18-25
21 nov.Hardegarijp HS 1 - R.S.O. HS 23-025-16, 25-18, 25-22
14 nov.Hardegarijp HS 1 - SC Veenwouden HS 13-025-22, 30-28, 25-15
07 nov.VC Drachten HS 1 - Hardegarijp HS 13-025-16, 25-17, 25-20
31 okt.Hardegarijp HS 1 - V.C.S. HS 23-025-23, 25-17, 25-22
17 okt.Wytgaard HS 2 - Hardegarijp HS 10-321-25, 12-25, 17-25
10 okt.Hardegarijp HS 1 - Havot HS 13-025-23, 25-7, 25-14
03 okt.HWHO HS 1 - Hardegarijp HS 11-223-25, 25-18, 17-25
30 sep.Hardegarijp HS 1 - NOK/BEO HS 11-325-18, 27-29, 24-26, 21-25

Uitslagen alle wedstrijden in de poule:

DatumThuisploeg UitploegResultaat Sets
12 dec.D.W.S. HS 1 - R.S.O. HS 23-025-16, 25-16, 25-15
12 dec.DOSKO/Acta HS 2 - Hardegarijp HS 11-225-22, 17-25, 13-25
12 dec.Wytgaard HS 2 - V.C.S. HS 21-219-25, 25-10, 17-25
12 dec.D.F.S. HS 1 - SCS HS 21-215-25, 25-19, 20-25
12 dec.HWHO HS 1 - SC Veenwouden HS 13-028-26, 25-17, 25-18
28 nov.D.W.S. HS 1 - V.C.S. HS 21-220-25, 25-9, 24-26
28 nov.D.F.S. HS 1 - Hardegarijp HS 10-312-25, 16-25, 18-25
28 nov.HWHO HS 1 - Havot HS 11-220-25, 26-28, 25-21
28 nov.Wytgaard HS 2 - SCS HS 21-210-25, 25-20, 19-25
28 nov.VC Drachten HS 1 - DOSKO/Acta HS 20-323-25, 6-25, 23-25

DatumTijdThuisploeg UitploegPlaats
16 jan.21:30Hardegarijp HS 1 - HWHO HS 1 Hurdegaryp
23 jan.19:15Havot HS 1 - Hardegarijp HS 1 SINT ANNAPAROCHIE
30 jan.20:30Hardegarijp HS 1 - Wytgaard HS 2 Hurdegaryp
6 feb.19:00V.C.S. HS 2 - Hardegarijp HS 1 SURHUISTERVEEN
27 feb.21:30Hardegarijp HS 1 - SCS HS 2 Hurdegaryp
5 mrt.20:30Hardegarijp HS 1 - VC Drachten HS 1 Hurdegaryp
12 mrt.19:15SC Veenwouden HS 1 - Hardegarijp HS 1 FEANWALDEN
19 mrt.21:30Hardegarijp HS 1 - D.F.S. HS 1 Hurdegaryp
26 mrt.21:00R.S.O. HS 2 - Hardegarijp HS 1 OUDEGA GEM SMALLINGERLND
2 apr.20:30Hardegarijp HS 1 - DOSKO/Acta HS 2 Hurdegaryp
16 apr.21:30D.W.S. HS 1 - Hardegarijp HS 1 WIJNJEWOUDE

           
  Datum Thuis Uit Uitslag
1e ronde nnb Hardegarijp HS 1 NOK/BEO HS 1  
2e ronde