Heren 1 Nevobo

 
Heren 3e klasse poule H
   
Trainer: Anne Groothoff
Coach: Anne Groothoff
Training: Maandag 20:00 – 21:15
Wedstrijd: Donderdagavond
Wedstrijdlocatie: Sporthal de Hege Fiif, Hardegarijp

Spelers:

  • Alex Douma
  • Anne Groothoff
  • Erwin Douma
  • Hidde Bosma
  • Jurjen Hoekstra
  • Sybrand Woudstra
  • Thom Hummel
  • Wouter van der Schaaf

#Team Wedstr.Punten
1Hardegarijp HS 11535
2HWHO HS 11534
3Havot HS 11529
4V.C.S. HS 21528
5Wytgaard HS 21423
6VC Drachten HS 11423
7DOSKO/Acta HS 21522
8D.W.S. HS 11518
9D.F.S. HS 11515
10R.S.O. HS 21414
11SCS HS 21414
12SC Veenwouden HS 1159

Uitslagen Hardegarijp:

DatumThuisploeg UitploegResultaat Sets
06 feb.V.C.S. HS 2 - Hardegarijp HS 11-225-17, 23-25, 15-25
30 jan.Hardegarijp HS 1 - Wytgaard HS 22-125-22, 25-16, 20-25
23 jan.Havot HS 1 - Hardegarijp HS 10-36-25, 19-25, 23-25
16 jan.Hardegarijp HS 1 - HWHO HS 12-117-25, 25-12, 25-19
12 dec.DOSKO/Acta HS 2 - Hardegarijp HS 11-225-22, 17-25, 13-25
28 nov.D.F.S. HS 1 - Hardegarijp HS 10-312-25, 16-25, 18-25
21 nov.Hardegarijp HS 1 - R.S.O. HS 23-025-16, 25-18, 25-22
14 nov.Hardegarijp HS 1 - SC Veenwouden HS 13-025-22, 30-28, 25-15
07 nov.VC Drachten HS 1 - Hardegarijp HS 13-025-16, 25-17, 25-20
31 okt.Hardegarijp HS 1 - V.C.S. HS 23-025-23, 25-17, 25-22

Uitslagen alle wedstrijden in de poule:

DatumThuisploeg UitploegResultaat Sets
13 feb.R.S.O. HS 2 - SC Veenwouden HS 13-025-19, 25-21, 25-18
13 feb.Havot HS 1 - V.C.S. HS 23-025-12, 25-14, 25-16
06 feb.D.W.S. HS 1 - DOSKO/Acta HS 20-321-25, 16-25, 17-25
06 feb.HWHO HS 1 - D.F.S. HS 13-025-14, 25-19, 25-14
06 feb.SC Veenwouden HS 1 - Havot HS 11-218-25, 12-25, 26-24
06 feb.V.C.S. HS 2 - Hardegarijp HS 11-225-17, 23-25, 15-25
30 jan.DOSKO/Acta HS 2 - R.S.O. HS 23-025-20, 25-15, 25-23
30 jan.D.F.S. HS 1 - D.W.S. HS 11-225-19, 11-25, 19-25
30 jan.Hardegarijp HS 1 - Wytgaard HS 22-125-22, 25-16, 20-25
30 jan.SCS HS 2 - SC Veenwouden HS 13-025-19, 25-19, 25-15

DatumTijdThuisploeg UitploegPlaats
27 feb.21:30Hardegarijp HS 1 - SCS HS 2 Hurdegaryp
5 mrt.20:30Hardegarijp HS 1 - VC Drachten HS 1 Hurdegaryp
12 mrt.19:15SC Veenwouden HS 1 - Hardegarijp HS 1 FEANWALDEN
19 mrt.21:30Hardegarijp HS 1 - D.F.S. HS 1 Hurdegaryp
26 mrt.21:00R.S.O. HS 2 - Hardegarijp HS 1 OUDEGA GEM SMALLINGERLND
2 apr.20:30Hardegarijp HS 1 - DOSKO/Acta HS 2 Hurdegaryp
16 apr.21:30D.W.S. HS 1 - Hardegarijp HS 1 WIJNJEWOUDE

           
  Datum Thuis Uit Uitslag
1e ronde nnb Hardegarijp HS 1 NOK/BEO HS 1  
2e ronde