Heren 1

 
Heren 2e klasse poule F

Seizoen 2020/2021

Trainer: Frans Leeman
Coach: Anne Groothoff
Training: Maandag 21:15 – 22:30 (t/m dec ’20)
Maandag 20:00 – 21:15 (vanaf jan ’21)
Wedstrijden: Donderdagavond 20:30
Sporthal: Sporthal de Hege Fiif, Hardegarijp

Spelers:

  • Niek Boomsma
  • Hidde Bosma
  • Kars Bultema
  • Alex Douma
  • Erwin Douma
  • Anne Groothoff
  • Jurjen Hoekstra
  • Wouter van der Schaaf
  • Sybrand Woudstra
  • Bruno Cadete

#Team Wedstr.Punten
0Triumphera HS 100
0VC058 HS 500
0AVIOS HS 100
0Wytgaard HS 100
0Leevoc HS 300
0Hardegarijp HS 100
0vc Buitenpost HS 200
0Grouw '64 HS 100
0v.v. Bakkeveen HS 100
0Grado HS 100
0V.C.S. HS 100
0Stasko HS 100

Uitslagen Hardegarijp:

DatumThuisploeg UitploegResultaat Sets

Uitslagen alle wedstrijden in de poule:

DatumThuisploeg UitploegResultaat Sets

DatumTijdThuisploeg UitploegPlaats
17 sep.20:30Hardegarijp HS 1 - vc Buitenpost HS 2 Hurdegaryp
24 sep.20:30Hardegarijp HS 1 - Stasko HS 1 Hurdegaryp
1 okt.19:15Leevoc HS 3 - Hardegarijp HS 1 Leeuwarden
8 okt.20:30Hardegarijp HS 1 - Wytgaard HS 1 Hurdegaryp
22 okt.21:30AVIOS HS 1 - Hardegarijp HS 1 Damwâld
29 okt.20:30Hardegarijp HS 1 - VC058 HS 5 Hurdegaryp
5 nov.19:30Triumphera HS 1 - Hardegarijp HS 1 Kollum
12 nov.20:30Hardegarijp HS 1 - V.C.S. HS 1 Hurdegaryp
19 nov.20:30Grado HS 1 - Hardegarijp HS 1 Dokkum
26 nov.20:30Hardegarijp HS 1 - v.v. Bakkeveen HS 1 Hurdegaryp
10 dec.19:30Grouw '64 HS 1 - Hardegarijp HS 1 Grou
14 jan.19:45Stasko HS 1 - Hardegarijp HS 1 St.-Annaparochie
21 jan.20:30Hardegarijp HS 1 - Leevoc HS 3 Hurdegaryp
28 jan.21:00Wytgaard HS 1 - Hardegarijp HS 1 Grou
4 feb.20:30Hardegarijp HS 1 - AVIOS HS 1 Hurdegaryp
13 feb.0:00VC058 HS 5 - Hardegarijp HS 1 Leeuwarden
4 mrt.20:30Hardegarijp HS 1 - Triumphera HS 1 Hurdegaryp
11 mrt.19:00V.C.S. HS 1 - Hardegarijp HS 1 Surhuisterveen
18 mrt.20:30Hardegarijp HS 1 - Grado HS 1 Hurdegaryp
25 mrt.20:15v.v. Bakkeveen HS 1 - Hardegarijp HS 1 Marum
8 apr.20:30Hardegarijp HS 1 - Grouw '64 HS 1 Hurdegaryp
15 apr.0:00vc Buitenpost HS 2 - Hardegarijp HS 1 Buitenpost

           
  Datum Thuis Uit Uitslag
1e ronde B nnb Wytgaard HS 1 Hardegarijp HS 1