Heren 1

 
Heren 2e klasse poule F

Seizoen 2020/2021

Trainer: Frans Leeman
Coach: Anne Groothoff
Training: Maandag 21:15 – 22:30 (t/m dec ’20)
Maandag 20:00 – 21:15 (vanaf jan ’21)
Wedstrijden: Donderdagavond 20:30
Sporthal: Sporthal de Hege Fiif, Hardegarijp

Spelers:

  • Niek Boomsma
  • Hidde Bosma
  • Kars Bultema
  • Bruno Cadete
  • Alex Douma
  • Erwin Douma
  • Anne Groothoff
  • Jurjen Hoekstra
  • Wouter van der Schaaf
  • Sybrand Woudstra

#Team Wedstr.Punten
1Wytgaard HS 1418
2Hardegarijp HS 1414
3V.C.S. HS 1413
4vc Buitenpost HS 2412
5v.v. Bakkeveen HS 1412
6VC058 HS 5412
7Triumphera HS 1411
8Stasko-Havot HS 148
9AVIOS HS 135
10Grado HS 134
11Grouw '64 HS 144
12Leevoc HS 342

Uitslagen Hardegarijp:

DatumThuisploeg UitploegResultaat Sets
22 okt. - -
08 okt.Hardegarijp HS 1 - Wytgaard HS 12-321-25, 23-25, 25-20, 25-22, 12-15
01 okt.Leevoc HS 3 - Hardegarijp HS 10-413-25, 13-25, 9-25, 24-26
24 sep.Hardegarijp HS 1 - Stasko-Havot HS 13-125-20, 25-14, 25-14, 11-25
17 sep.Hardegarijp HS 1 - vc Buitenpost HS 23-225-22, 25-27, 25-20, 22-25, 15-12

Uitslagen alle wedstrijden in de poule:

DatumThuisploeg UitploegResultaat Sets
22 okt. - -
22 okt. - -
22 okt. - -
22 okt. - -
22 okt. - -
08 okt.Hardegarijp HS 1 - Wytgaard HS 12-321-25, 23-25, 25-20, 25-22, 12-15
08 okt.Grado HS 1 - V.C.S. HS 10-417-25, 12-25, 21-25, 19-25
08 okt.v.v. Bakkeveen HS 1 - Triumphera HS 12-35-25, 26-24, 25-22, 22-25, 7-15
08 okt.Stasko-Havot HS 1 - Leevoc HS 34-025-17, 25-18, 25-15, 25-11
08 okt.vc Buitenpost HS 2 - AVIOS HS 14-025-14, 25-12, 25-16, 25-16

DatumTijdThuisploeg UitploegPlaats
22 okt.21:30AVIOS HS 1 - Hardegarijp HS 1 Damwâld
29 okt.20:30Hardegarijp HS 1 - VC058 HS 5 Hurdegaryp
5 nov.19:30Triumphera HS 1 - Hardegarijp HS 1 Kollum
12 nov.20:30Hardegarijp HS 1 - V.C.S. HS 1 Hurdegaryp
19 nov.20:30Grado HS 1 - Hardegarijp HS 1 Dokkum
26 nov.20:30Hardegarijp HS 1 - v.v. Bakkeveen HS 1 Hurdegaryp
10 dec.21:15Grouw '64 HS 1 - Hardegarijp HS 1 Grou
14 jan.19:45Stasko-Havot HS 1 - Hardegarijp HS 1 St.-Annaparochie
21 jan.20:30Hardegarijp HS 1 - Leevoc HS 3 Hurdegaryp
28 jan.21:00Wytgaard HS 1 - Hardegarijp HS 1 Grou
4 feb.20:30Hardegarijp HS 1 - AVIOS HS 1 Hurdegaryp
13 feb.19:00VC058 HS 5 - Hardegarijp HS 1 Leeuwarden
4 mrt.20:30Hardegarijp HS 1 - Triumphera HS 1 Hurdegaryp
11 mrt.19:00V.C.S. HS 1 - Hardegarijp HS 1 Surhuisterveen
18 mrt.20:30Hardegarijp HS 1 - Grado HS 1 Hurdegaryp
25 mrt.20:15v.v. Bakkeveen HS 1 - Hardegarijp HS 1 Marum
8 apr.20:30Hardegarijp HS 1 - Grouw '64 HS 1 Hurdegaryp
15 apr.19:30vc Buitenpost HS 2 - Hardegarijp HS 1 Buitenpost

           
  Datum Thuis Uit Uitslag
1e ronde B nnb Wytgaard HS 1 Hardegarijp HS 1