Dames 2

 
Dames 3e klasse poule J

Seizoen 2022/2023

Trainer: Bruno Cadete
Coach: Bruno Cadete / Lara van Buuren
Training: Maandag 20:00 – 21:15
Thuiswedstrijden: Dinsdag of Donderdag om 20:30
Sporthal: Sporthal de Hege Fiif, Hardegarijp

Spelers:

  • Eliane Rodenburg
  • Elizabeth Zijlstra
  • Elvira Visser
  • Eva Dekker
  • Jasmien van Breeden
  • Judith Groothoff
  • Lara van Buuren
  • Marloes Groothoff
  • Mirjam Zijlstra
  • Rianne van der Meulen
  • Tiny Boersma

#Team Wedstr.Punten
1S.V.T. DS 2210
2vc Buitenpost DS 228
3De Roeken/DVC DS 228
4BSV DS 127
5Wytgaard DS 225
6v.v. D.S.O. DS 325
7Grouw '64 DS 214
8Hardegarijp DS 224
9AVIOS DS 222
10V.C.S. DS 322
11D.O.S. (Kollumerzwaag) DS 210
12Oer 't Net DS 120
Wacht met je muis op de afbeelding om de setstanden te zien

Uitslagen Hardegarijp:

DatumThuisploeg UitploegResultaat Sets
29 sep.Hardegarijp DS 2 - V.C.S. DS 33-2
15 sep.De Roeken/DVC DS 2 - Hardegarijp DS 23-1
Wacht met je muis op de afbeelding om de setstanden te zien


Uitslagen alle wedstrijden in de poule:

DatumThuisploeg UitploegResultaat Sets
29 sep.S.V.T. DS 2 - v.v. D.S.O. DS 34-0
29 sep.Oer 't Net DS 1 - BSV DS 10-4
29 sep.Hardegarijp DS 2 - V.C.S. DS 33-2
29 sep.Wytgaard DS 2 - vc Buitenpost DS 22-3
29 sep.AVIOS DS 2 - De Roeken/DVC DS 21-3
15 sep.De Roeken/DVC DS 2 - Hardegarijp DS 23-1
15 sep.S.V.T. DS 2 - Oer 't Net DS 14-0
15 sep.v.v. D.S.O. DS 3 - V.C.S. DS 34-0
15 sep.vc Buitenpost DS 2 - D.O.S. (Kollumerzwaag) DS 24-0
15 sep.Grouw '64 DS 2 - AVIOS DS 23-1
Wacht met je muis op de afbeelding om de setstanden te zien

DatumTijdThuisploeg UitploegPlaats
11 okt.20:15Hardegarijp DS 2 - v.v. D.S.O. DS 3 Hurdegaryp
13 okt.19:00AVIOS DS 2 - Hardegarijp DS 2 Damwâld
27 okt.20:30Hardegarijp DS 2 - D.O.S. (Kollumerzwaag) DS 2 Hurdegaryp
3 nov.21:00Wytgaard DS 2 - Hardegarijp DS 2 Grou
8 nov.20:30Hardegarijp DS 2 - Oer 't Net DS 1 Hurdegaryp
17 nov.21:00S.V.T. DS 2 - Hardegarijp DS 2 Dokkum
24 nov.20:30Hardegarijp DS 2 - BSV DS 1 Hurdegaryp
1 dec.19:00vc Buitenpost DS 2 - Hardegarijp DS 2 Buitenpost
15 dec.20:30Hardegarijp DS 2 - Grouw '64 DS 2 Hurdegaryp
12 jan.21:00V.C.S. DS 3 - Hardegarijp DS 2 Surhuisterveen
19 jan.21:00v.v. D.S.O. DS 3 - Hardegarijp DS 2 Opende
26 jan.20:30Hardegarijp DS 2 - AVIOS DS 2 Hurdegaryp
2 feb.20:30D.O.S. (Kollumerzwaag) DS 2 - Hardegarijp DS 2 Kollumerzwaag
7 feb.20:30Hardegarijp DS 2 - Wytgaard DS 2 Hurdegaryp
16 feb.21:00Oer 't Net DS 1 - Hardegarijp DS 2 Dokkum
7 mrt.20:30Hardegarijp DS 2 - S.V.T. DS 2 Hurdegaryp
16 mrt.19:00BSV DS 1 - Hardegarijp DS 2 Damwâld
23 mrt.20:30Hardegarijp DS 2 - vc Buitenpost DS 2 Hurdegaryp
30 mrt.19:30Grouw '64 DS 2 - Hardegarijp DS 2 Grou
13 apr.20:30Hardegarijp DS 2 - De Roeken/DVC DS 2 Hurdegaryp
Wacht met je muis op de afbeelding om de setstanden te zien

           
  Datum Thuis Uit Uitslag
1e ronde C nnb Hardegarijp D2 Hardegarijp D2