programma en uitslagen


DatumTijdThuisploeg UitploegPlaats
10 sep.20:30Hardegarijp DS 2 - Haulerwijk DS 1 Hurdegaryp
17 sep.20:30Beetgumermolen DS 2 - Hardegarijp DS 2 St.-Annaparochie
17 sep.20:30Hardegarijp HS 1 - vc Buitenpost HS 2 Hurdegaryp
19 sep.18:30Hardegarijp XB 1 - vc Bolsward XB 1 Hurdegaryp
19 sep.18:30Hardegarijp MC 1 - CoVos MC 3 Hurdegaryp
24 sep.0:00DSVS DS 2 - Hardegarijp DS 1 St.-Annaparochie
24 sep.19:15VoVeSa DS 3 - Hardegarijp DS 2 St.-Annaparochie
24 sep.20:30Hardegarijp HS 1 - Stasko HS 1 Hurdegaryp
26 sep.0:00DSVS XB 1 - Hardegarijp XB 1 Menaam
26 sep.9:15Grouw '64 MC 1 - Hardegarijp MC 1 Grou
1 okt.19:15Leevoc HS 3 - Hardegarijp HS 1 Leeuwarden
1 okt.20:15Hardegarijp DS 2 - D.F.S. DS 3 Hurdegaryp
1 okt.21:30Hardegarijp DS 1 - VC058 DS 8 Hurdegaryp
3 okt.15:30CoVos MC 3 - Hardegarijp MC 1 Easterein
8 okt.19:30Grouw '64 DS 5 - Hardegarijp DS 1 Grou
8 okt.20:30Hardegarijp HS 1 - Wytgaard HS 1 Hurdegaryp
9 okt.19:00BEO XB 1 - Hardegarijp XB 1 Bakhuizen
10 okt.19:45Hardegarijp MC 1 - VC Sneek MC 3 Hurdegaryp
22 okt.20:15Hardegarijp DS 2 - Grouw '64 DS 4 Hurdegaryp
22 okt.21:30AVIOS HS 1 - Hardegarijp HS 1 Damwâld
24 okt.0:00Top en Twel MC 1 - Hardegarijp MC 1 Oppenhuizen
24 okt.11:00vc Bolsward XB 1 - Hardegarijp XB 1 Bolsward
29 okt.0:00VC058 DS 9 - Hardegarijp DS 2 Leeuwarden
29 okt.19:45R.S.O. DS 1 - Hardegarijp DS 1 Oudega gem. Smallingerland
29 okt.20:30Hardegarijp HS 1 - VC058 HS 5 Hurdegaryp
31 okt.18:30Hardegarijp XB 1 - DOSKO/Acta XB 1 Hurdegaryp
5 nov.19:30Triumphera HS 1 - Hardegarijp HS 1 Kollum
5 nov.20:15Hardegarijp DS 1 - Leevoc DS 4 Hurdegaryp
5 nov.21:30Hardegarijp DS 2 - Havot DS 1 Hurdegaryp
7 nov.13:00VC Sneek MC 3 - Hardegarijp MC 1 Sneek
12 nov.20:00Stasko DS 2 - Hardegarijp DS 2 Stiens
12 nov.20:30Hardegarijp HS 1 - V.C.S. HS 1 Hurdegaryp
14 nov.18:30Hardegarijp XB 1 - BEO XB 1 Hurdegaryp
14 nov.18:30Hardegarijp MC 1 - Top en Twel MC 1 Hurdegaryp
19 nov.20:15Hardegarijp DS 2 - Wytgaard DS 2 Hurdegaryp
19 nov.20:30Grado HS 1 - Hardegarijp HS 1 Dokkum
19 nov.21:30Hardegarijp DS 1 - UDI DS 2 Hurdegaryp
21 nov.13:00VC Sneek MC 4 - Hardegarijp MC 1 Sneek
21 nov.17:00DOSKO/Acta XB 1 - Hardegarijp XB 1 Franeker
26 nov.19:30UDI DS 3 - Hardegarijp DS 2 Grou
26 nov.19:30Beetgumermolen DS 1 - Hardegarijp DS 1 St.-Annaparochie
26 nov.20:30Hardegarijp HS 1 - v.v. Bakkeveen HS 1 Hurdegaryp
28 nov.18:30Hardegarijp XB 1 - DSVS XB 1 Hurdegaryp
28 nov.18:30Hardegarijp MC 1 - Grouw '64 MC 1 Hurdegaryp
3 dec.19:30Wytgaard DS 1 - Hardegarijp DS 1 Grou
10 dec.19:30DOSKO/Acta DS 4 - Hardegarijp DS 1 Franeker
10 dec.19:30Grouw '64 HS 1 - Hardegarijp HS 1 Grou
10 dec.20:15Hardegarijp DS 2 - DOSKO/Acta DS 3 Hurdegaryp
12 dec.19:45Hardegarijp MC 1 - VC Sneek MC 4 Hurdegaryp
14 jan.19:45Stasko HS 1 - Hardegarijp HS 1 St.-Annaparochie
14 jan.20:15Hardegarijp DS 1 - DSVS DS 2 Hurdegaryp
14 jan.21:30Hardegarijp DS 2 - VoVeSa DS 3 Hurdegaryp
21 jan.0:00VC058 DS 8 - Hardegarijp DS 1 Leeuwarden
21 jan.19:15D.F.S. DS 3 - Hardegarijp DS 2 Burgum
21 jan.20:30Hardegarijp HS 1 - Leevoc HS 3 Hurdegaryp
28 jan.20:15Hardegarijp DS 1 - Grouw '64 DS 5 Hurdegaryp
28 jan.21:00Wytgaard HS 1 - Hardegarijp HS 1 Grou
4 feb.19:30Grouw '64 DS 4 - Hardegarijp DS 2 Grou
4 feb.20:30Hardegarijp HS 1 - AVIOS HS 1 Hurdegaryp
11 feb.20:15Hardegarijp DS 1 - R.S.O. DS 1 Hurdegaryp
11 feb.21:30Hardegarijp DS 2 - VC058 DS 9 Hurdegaryp
13 feb.0:00VC058 HS 5 - Hardegarijp HS 1 Leeuwarden
4 mrt.0:00Leevoc DS 4 - Hardegarijp DS 1 Leeuwarden
4 mrt.19:15Havot DS 1 - Hardegarijp DS 2 St.-Annaparochie
4 mrt.20:30Hardegarijp HS 1 - Triumphera HS 1 Hurdegaryp
11 mrt.19:00V.C.S. HS 1 - Hardegarijp HS 1 Surhuisterveen
11 mrt.20:15Hardegarijp DS 2 - Stasko DS 2 Hurdegaryp
11 mrt.21:30Hardegarijp DS 1 - Wytgaard DS 1 Hurdegaryp
18 mrt.20:30Hardegarijp HS 1 - Grado HS 1 Hurdegaryp
18 mrt.21:00Wytgaard DS 2 - Hardegarijp DS 2 Grou
18 mrt.21:15UDI DS 2 - Hardegarijp DS 1 Grou
25 mrt.20:15Hardegarijp DS 1 - Beetgumermolen DS 1 Hurdegaryp
25 mrt.20:15v.v. Bakkeveen HS 1 - Hardegarijp HS 1 Marum
25 mrt.21:30Hardegarijp DS 2 - UDI DS 3 Hurdegaryp
1 apr.20:15Hardegarijp DS 1 - DOSKO/Acta DS 4 Hurdegaryp
8 apr.19:30DOSKO/Acta DS 3 - Hardegarijp DS 2 Franeker
8 apr.20:30Hardegarijp HS 1 - Grouw '64 HS 1 Hurdegaryp
15 apr.0:00vc Buitenpost HS 2 - Hardegarijp HS 1 Buitenpost
15 apr.20:15Hardegarijp DS 2 - Beetgumermolen DS 2 Hurdegaryp


DatumThuisploeg UitploegResultaat Sets