Dames 2

 
Dames 3e klasse poule P

Seizoen 2021/2022

Trainer: Peter Breukers
Coach: Peter Breukers
Training:

Maandag 20:00 – 21:15 (t/m okt ’21)
Maandag 21:15 – 22:30 (nov/dec ’21)
Maandag 20:00 – 21:15 (vanaf jan ’22)

Thuiswedstrijden: Donderdagavond
Sporthal: Sporthal de Hege Fiif, Hardegarijp

Speelsters:

  • Aafke Boersma
  • Berber Wiegersma
  • Bregje Visser
  • Daniëlle Wiersma
  • Elise Krol
  • Esther Bloem
  • Lieke Vastbinder
  • Petra Kooistra
  • Saakje Wiegersma

#Team Wedstr.Punten
1Hardegarijp DS 2618
2Grouw '64 DS 4614
3Beetgumermolen DS 2714
4ODS DS 3814
5SC Veenwouden DS 1512
6Grado DS 179
7v.v. D.S.O. DS 358
8AVIOS DS 285
9V.C.S. DS 374
10Kwiek DS 371
Wacht met je muis op de afbeelding om de setstanden te zien

Uitslagen Hardegarijp:

DatumThuisploeg UitploegResultaat Sets
13 jan. - -
16 dec. - -
09 dec. - -
02 dec. - -
23 nov.Havot DS 1 - Hardegarijp DS 21-3
18 nov.Hardegarijp DS 2 - Grouw '64 DS 43-0
04 nov.Hardegarijp DS 2 - v.v. D.S.O. DS 33-0
28 okt.Grado DS 1 - Hardegarijp DS 20-3
14 okt.Hardegarijp DS 2 - Kwiek DS 33-0
07 okt.Hardegarijp DS 2 - AVIOS DS 23-0
Wacht met je muis op de afbeelding om de setstanden te zien


Uitslagen alle wedstrijden in de poule:

DatumThuisploeg UitploegResultaat Sets
20 jan. - -
20 jan. - -
20 jan. - -
18 jan. - -
13 jan. - -
13 jan. - -
13 jan. - -
13 jan. - -
16 dec. - -
09 dec. - -
Wacht met je muis op de afbeelding om de setstanden te zien

DatumTijdThuisploeg UitploegPlaatsRoute
27 jan.19:15AVIOS DS 2 - Hardegarijp DS 2 Damwâld
3 feb.21:00Kwiek DS 3 - Hardegarijp DS 2 Damwâld
10 feb.21:30Hardegarijp DS 2 - Grado DS 1 Hurdegaryp
3 mrt.20:30v.v. D.S.O. DS 3 - Hardegarijp DS 2 Opende
10 mrt.20:30Hardegarijp DS 2 - SC Veenwouden DS 1 Hurdegaryp
17 mrt.21:00Grouw '64 DS 4 - Hardegarijp DS 2 Grou
31 mrt.20:30Beetgumermolen DS 2 - Hardegarijp DS 2 St.-Annaparochie
7 apr.20:30Hardegarijp DS 2 - V.C.S. DS 3 Hurdegaryp
14 apr.21:30Hardegarijp DS 2 - Beetgumermolen DS 2 Hurdegaryp
21 apr.20:15ODS DS 3 - Hardegarijp DS 2 Beetsterzwaag
Wacht met je muis op de afbeelding om de setstanden te zien

           
  Datum Thuis Uit Uitslag
1e ronde C 28-09-21 vc Joure D7 Hardegarijp D2 1 – 3
2e ronde C NNB Havot D1 Hardegarijp D2  –