Dames 2

 
Dames 3e klasse poule N

Seizoen 2020/2021

Trainer: Lisanne van der Gaast
Coach: nnb
Training: Maandag 20:00 – 21:15 (t/m 14-10 & vanaf apr ’21)
Maandag 21:15 – 22:30 (26-10-20 t/m 29-03-21)
Wedstrijden: Donderdagavond
Sporthal: Sporthal de Hege Fiif, Hardegarijp

Spelers:

  • Aafke Boersma
  • Berber Wiegersma
  • Bregje Visser
  • Daniëlle Wiersma
  • Elise Krol
  • Esther Bloem
  • Lieke Vastbinder
  • Petra Kooistra

#Team Wedstr.Punten
1Stasko DS 213
2VoVeSa DS 313
3VC058 DS 912
4Wytgaard DS 212
5UDI DS 311
6Havot DS 111
7Hardegarijp DS 200
7D.F.S. DS 300
7Beetgumermolen DS 200
10DOSKO/Acta DS 310
11Grouw '64 DS 410

Uitslagen Hardegarijp:

DatumThuisploeg UitploegResultaat Sets
10 sep.Hardegarijp DS 2 - Haulerwijk DS 11-311-25, 26-24, 16-25, 21-25

Uitslagen alle wedstrijden in de poule:

DatumThuisploeg UitploegResultaat Sets
17 sep.Stasko DS 2 - Grouw '64 DS 43-025-7, 25-17, 25-20
17 sep.DOSKO/Acta DS 3 - VoVeSa DS 30-323-25, 18-25, 12-25
17 sep.UDI DS 3 - Wytgaard DS 21-219-25, 25-20, 21-25
17 sep.Havot DS 1 - VC058 DS 91-221-25, 28-26, 20-25

DatumTijdThuisploeg UitploegPlaats
24 sep.19:15VoVeSa DS 3 - Hardegarijp DS 2 St.-Annaparochie
1 okt.20:15Hardegarijp DS 2 - D.F.S. DS 3 Hurdegaryp
22 okt.20:15Hardegarijp DS 2 - Grouw '64 DS 4 Hurdegaryp
29 okt.21:00VC058 DS 9 - Hardegarijp DS 2 Leeuwarden
5 nov.21:30Hardegarijp DS 2 - Havot DS 1 Hurdegaryp
12 nov.20:00Stasko DS 2 - Hardegarijp DS 2 Stiens
19 nov.20:15Hardegarijp DS 2 - Wytgaard DS 2 Hurdegaryp
26 nov.19:30UDI DS 3 - Hardegarijp DS 2 Grou
7 dec.19:45Beetgumermolen DS 2 - Hardegarijp DS 2 Bitgummole
10 dec.20:15Hardegarijp DS 2 - DOSKO/Acta DS 3 Hurdegaryp
14 jan.21:30Hardegarijp DS 2 - VoVeSa DS 3 Hurdegaryp
21 jan.19:15D.F.S. DS 3 - Hardegarijp DS 2 Burgum
4 feb.19:30Grouw '64 DS 4 - Hardegarijp DS 2 Grou
11 feb.21:30Hardegarijp DS 2 - VC058 DS 9 Hurdegaryp
4 mrt.19:15Havot DS 1 - Hardegarijp DS 2 St.-Annaparochie
11 mrt.20:15Hardegarijp DS 2 - Stasko DS 2 Hurdegaryp
18 mrt.21:00Wytgaard DS 2 - Hardegarijp DS 2 Grou
25 mrt.21:30Hardegarijp DS 2 - UDI DS 3 Hurdegaryp
8 apr.19:30DOSKO/Acta DS 3 - Hardegarijp DS 2 Franeker
15 apr.20:15Hardegarijp DS 2 - Beetgumermolen DS 2 Hurdegaryp

           
  Datum Thuis Uit Uitslag
1e ronde C 1 – 3 Hardegarijp DS 2 Haulerwijk DS 1