programma Nevobo

DatumTijdThuisploeg UitploegPlaatsRoute
12 sep.20:30Hardegarijp DS 1 - O.T.I.B. DS 1 HURDEGARYP
19 sep.0:00VC058 DS 8 - Hardegarijp DS 1 LEEUWARDEN
19 sep.19:15VC Drachten XC 1 - Hardegarijp MC 1 DRACHTEN
19 sep.20:30Hardegarijp HS 1 - D.W.S. HS 1 HURDEGARYP
19 sep.21:30Hardegarijp DS 2 - Trynwâlden DS 1 HURDEGARYP
20 sep.20:15Heecherop JB 1 - Hardegarijp XB 1 SNEEK
21 sep.9:30Grouw '64 MA 1 - Hardegarijp MA 1 GROU
26 sep.19:15SCS HS 2 - Hardegarijp HS 1 DRACHTEN
26 sep.19:30HVC-WH DS 2 - Hardegarijp DS 2 HARKEMA
26 sep.21:15Stasko DS 2 - Hardegarijp DS 1 STIENS
28 sep.18:15Hardegarijp MC 1 - DSVS XC 1 HURDEGARYP
28 sep.18:15Hardegarijp MA 1 - DSVS MA 2 HURDEGARYP
3 okt.20:00Stasko DS 1 - Hardegarijp DS 2 STIENS
3 okt.20:30Hardegarijp DS 1 - DSVS DS 2 HURDEGARYP
3 okt.20:30HWHO HS 1 - Hardegarijp HS 1 DRACHTEN
5 okt.9:30Grouw '64 MC 1 - Hardegarijp MC 1 GROU
5 okt.11:30Top en Twel MA 1 - Hardegarijp MA 1 OPPENHUIZEN
5 okt.17:00VC Sneek JB 1 - Hardegarijp XB 1 SNEEK
10 okt.20:30Hardegarijp DS 2 - Grouw '64 DS 4 HURDEGARYP
10 okt.20:45Wytgaard DS 1 - Hardegarijp DS 1 GROU
10 okt.21:30Hardegarijp HS 1 - Havot HS 1 HURDEGARYP
12 okt.18:15Hardegarijp XB 1 - L.V.C. JB 1 HURDEGARYP
12 okt.18:15Hardegarijp MC 1 - V.V.H. XC 1 HURDEGARYP
12 okt.19:30Hardegarijp MA 1 - Grouw '64 MA 1 HURDEGARYP
17 okt.19:30Wytgaard HS 2 - Hardegarijp HS 1 GROU
17 okt.20:30Hardegarijp DS 1 - VC Drachten DS 5 HURDEGARYP
17 okt.21:15UDI DS 2 - Hardegarijp DS 2 GROU
19 okt.0:00DSVS XC 1 - Hardegarijp MC 1 MENAAM
19 okt.0:00DSVS MA 2 - Hardegarijp MA 1 MENAAM
19 okt.15:45DOSKO/Acta XB 1 - Hardegarijp XB 1 FRANEKER
31 okt.20:30Hardegarijp HS 1 - V.C.S. HS 2 HURDEGARYP
31 okt.21:15DOSKO/Acta DS 2 - Hardegarijp DS 1 FRANEKER
31 okt.21:30Hardegarijp DS 2 - Beetgumermolen DS 2 HURDEGARYP
1 nov.19:15A.V.C. '69 MA 2 - Hardegarijp MA 1 AKKRUM
2 nov.18:15Hardegarijp XB 1 - vc Bolsward XB 1 HURDEGARYP
2 nov.18:15Hardegarijp MA 1 - Top en Twel MA 1 HURDEGARYP
7 nov.19:15VC Drachten HS 1 - Hardegarijp HS 1 DRACHTEN
7 nov.19:30Wytgaard DS 2 - Hardegarijp DS 2 GROU
7 nov.20:30Hardegarijp DS 1 - Leevoc DS 5 HURDEGARYP
9 nov.11:00vc Bolsward XB 2 - Hardegarijp XB 1 BOLSWARD
14 nov.19:15Havot DS 1 - Hardegarijp DS 1 SINT ANNAPAROCHIE
14 nov.20:30Hardegarijp DS 2 - VC Drachten DS 6 HURDEGARYP
14 nov.21:30Hardegarijp HS 1 - SC Veenwouden HS 1 HURDEGARYP
16 nov.9:00VC058 MA 4 - Hardegarijp MA 1 LEEUWARDEN
16 nov.18:15Hardegarijp XB 1 - Tsjûkemarders JB 1 HURDEGARYP
16 nov.18:15Hardegarijp MC 1 - VC Drachten XC 1 HURDEGARYP
21 nov.20:30Hardegarijp HS 1 - R.S.O. HS 2 HURDEGARYP
23 nov.17:00V.V.H. XC 1 - Hardegarijp MC 1 HARLINGEN
28 nov.20:30v.v. Tijnje DS 2 - Hardegarijp DS 2 BEETSTERZWAAG
28 nov.20:30Hardegarijp DS 1 - Beetgumermolen DS 1 HURDEGARYP
28 nov.21:00D.F.S. HS 1 - Hardegarijp HS 1 FEANWALDEN
30 nov.15:00Hardegarijp MC 1 - DOSKO/Acta XC 1 HURDEGARYP
30 nov.15:00Hardegarijp MA 1 - A.V.C. '69 MA 2 HURDEGARYP
30 nov.17:30A.V.C. '69 JB 1 - Hardegarijp XB 1 AKKRUM
6 dec.19:00Hardegarijp XB 1 - Punt Ut XB 1 HURDEGARYP
7 dec.17:00DOSKO/Acta XC 1 - Hardegarijp MC 1 FRANEKER
12 dec.19:45DOSKO/Acta DS 3 - Hardegarijp DS 2 FRANEKER
12 dec.20:30Hardegarijp DS 1 - SC Veenwouden DS 2 HURDEGARYP
12 dec.21:15DOSKO/Acta HS 2 - Hardegarijp HS 1 FRANEKER
14 dec.15:00Hardegarijp MC 1 - Grouw '64 MC 1 HURDEGARYP
14 dec.15:00Hardegarijp MA 1 - VC058 MA 4 HURDEGARYP
14 dec.16:15Hardegarijp XB 1 - BEO XB 1 HURDEGARYP
9 jan.20:30Hardegarijp DS 2 - HVC-WH DS 2 HURDEGARYP
16 jan.19:15DSVS DS 2 - Hardegarijp DS 1 SINT ANNAPAROCHIE
16 jan.20:30Hardegarijp DS 2 - Stasko DS 1 HURDEGARYP
16 jan.21:30Hardegarijp HS 1 - HWHO HS 1 HURDEGARYP
23 jan.19:15Havot HS 1 - Hardegarijp HS 1 SINT ANNAPAROCHIE
23 jan.20:30Hardegarijp DS 1 - Wytgaard DS 1 HURDEGARYP
23 jan.21:30Grouw '64 DS 4 - Hardegarijp DS 2 GROU
30 jan.19:15VC Drachten DS 5 - Hardegarijp DS 1 DRACHTEN
30 jan.20:30Hardegarijp HS 1 - Wytgaard HS 2 HURDEGARYP
30 jan.21:30Hardegarijp DS 2 - UDI DS 2 HURDEGARYP
6 feb.19:00V.C.S. HS 2 - Hardegarijp HS 1 SURHUISTERVEEN
6 feb.20:30Beetgumermolen DS 2 - Hardegarijp DS 2 SINT ANNAPAROCHIE
6 feb.20:30Hardegarijp DS 1 - DOSKO/Acta DS 2 HURDEGARYP
27 feb.20:30Hardegarijp DS 1 - Stasko DS 2 HURDEGARYP
27 feb.21:30Hardegarijp HS 1 - SCS HS 2 HURDEGARYP
5 mrt.0:00Leevoc DS 5 - Hardegarijp DS 1 LEEUWARDEN
5 mrt.20:30Hardegarijp HS 1 - VC Drachten HS 1 HURDEGARYP
5 mrt.21:30Hardegarijp DS 2 - Wytgaard DS 2 HURDEGARYP
12 mrt.19:15VC Drachten DS 6 - Hardegarijp DS 2 DRACHTEN
12 mrt.19:15SC Veenwouden HS 1 - Hardegarijp HS 1 FEANWALDEN
12 mrt.20:30Hardegarijp DS 1 - Havot DS 1 HURDEGARYP
19 mrt.19:30Beetgumermolen DS 1 - Hardegarijp DS 1 SINT ANNAPAROCHIE
19 mrt.20:30Hardegarijp DS 2 - v.v. Tijnje DS 2 HURDEGARYP
19 mrt.21:30Hardegarijp HS 1 - D.F.S. HS 1 HURDEGARYP
26 mrt.21:00R.S.O. HS 2 - Hardegarijp HS 1 OUDEGA GEM SMALLINGERLND
2 apr.20:15SC Veenwouden DS 2 - Hardegarijp DS 1 FEANWALDEN
2 apr.20:30Hardegarijp HS 1 - DOSKO/Acta HS 2 HURDEGARYP
2 apr.21:30Hardegarijp DS 2 - DOSKO/Acta DS 3 HURDEGARYP
16 apr.20:00Trynwâlden DS 1 - Hardegarijp DS 2 OENTSJERK
16 apr.20:15D.W.S. HS 1 - Hardegarijp HS 1 WIJNJEWOUDE
16 apr.20:30Hardegarijp DS 1 - VC058 DS 8 HURDEGARYP