Dames 1

 
Dames 2e klasse poule K

Seizoen 2022/2023

Trainer: Peter Breukers
Coach: Peter Breukers
Training:

Maandag 21:15 – 22:30 (t/m dec ’22)
Maandag 20:00 – 21:15 (vanaf jan ’23)

Thuiswedstrijden: Dinsdag of Donderdag om 20:30
Sporthal: Sporthal de Hege Fiif, Hardegarijp

Speelsters:

  • Aafke Boersma
  • Berber Wiegersma
  • Bregje Visser
  • Daniëlle Wiersma
  • Danique Visser
  • Elise Krol
  • Lieke Vastbinder
  • Petra Kooistra
  • Saakje Wiegersma

#Team Wedstr.Punten
1UDI DS 1313
2VC058 DS 839
3VC Drachten DS 428
4D.F.S. DS 215
5v.v. D.S.O. DS 225
6VoVeSa DS 214
7VC058 DS 524
8Leevoc DS 423
9Hardegarijp DS 122
10Triumphera DS 122
11Kwiek DS 220
Wacht met je muis op de afbeelding om de setstanden te zien

Uitslagen Hardegarijp:

DatumThuisploeg UitploegResultaat Sets
22 sep.VC058 DS 8 - Hardegarijp DS 13-1
15 sep.Hardegarijp DS 1 - VoVeSa DS 21-3
12 sep.Hardegarijp DS 1 - v.c. Joure DS 30-3
Wacht met je muis op de afbeelding om de setstanden te zien


Uitslagen alle wedstrijden in de poule:

DatumThuisploeg UitploegResultaat Sets
29 sep.Leevoc DS 4 - v.v. D.S.O. DS 21-3
29 sep.VC Drachten DS 4 - Kwiek DS 24-0
29 sep.UDI DS 1 - Triumphera DS 13-2
22 sep.VC058 DS 8 - Hardegarijp DS 13-1
22 sep.VC058 DS 5 - UDI DS 10-4
15 sep.Leevoc DS 4 - VC Drachten DS 42-3
15 sep.Hardegarijp DS 1 - VoVeSa DS 21-3
15 sep.Triumphera DS 1 - D.F.S. DS 20-4
15 sep.v.v. D.S.O. DS 2 - VC058 DS 81-3
15 sep.Kwiek DS 2 - UDI DS 10-4
Wacht met je muis op de afbeelding om de setstanden te zien

DatumTijdThuisploeg UitploegPlaats
6 okt.20:30Hardegarijp DS 1 - UDI DS 1 Hurdegaryp
13 okt.21:00VC Drachten DS 4 - Hardegarijp DS 1 Drachten
25 okt.20:30Hardegarijp DS 1 - Leevoc DS 4 Hurdegaryp
3 nov.20:00Kwiek DS 2 - Hardegarijp DS 1 Damwâld
10 nov.20:30Hardegarijp DS 1 - Triumphera DS 1 Hurdegaryp
17 nov.19:15v.v. D.S.O. DS 2 - Hardegarijp DS 1 Opende
1 dec.19:15D.F.S. DS 2 - Hardegarijp DS 1 Burgum
8 dec.20:30Hardegarijp DS 1 - VC058 DS 8 Hurdegaryp
15 dec.19:15VC058 DS 5 - Hardegarijp DS 1 Leeuwarden
12 jan.20:30Hardegarijp DS 1 - D.F.S. DS 2 Hurdegaryp
19 jan.19:30UDI DS 1 - Hardegarijp DS 1 Grou
24 jan.20:30Hardegarijp DS 1 - VC Drachten DS 4 Hurdegaryp
9 feb.20:30Hardegarijp DS 1 - Kwiek DS 2 Hurdegaryp
16 feb.21:00Triumphera DS 1 - Hardegarijp DS 1 Kollum
23 feb.19:15Leevoc DS 4 - Hardegarijp DS 1 Leeuwarden
9 mrt.20:30Hardegarijp DS 1 - v.v. D.S.O. DS 2 Hurdegaryp
30 mrt.20:30Hardegarijp DS 1 - VC058 DS 5 Hurdegaryp
13 apr.19:15VoVeSa DS 2 - Hardegarijp DS 1 St.-Annaparochie
Wacht met je muis op de afbeelding om de setstanden te zien

           
  Datum Thuis Uit Uitslag
voorronde B ma 12 sep  Hardegarijp D1 vc Joure D3