Dames 1

 
Dames 2e klasse poule K

Seizoen 2022/2023

Trainer: Peter Breukers
Coach: Peter Breukers
Training:

Maandag 21:15 – 22:30 (t/m dec ’22)
Maandag 20:00 – 21:15 (vanaf jan ’23)

Thuiswedstrijden: Dinsdag of Donderdag om 20:30
Sporthal: Sporthal de Hege Fiif, Hardegarijp

Speelsters:

  • Aafke Boersma
  • Berber Wiegersma
  • Bregje Visser
  • Daniëlle Wiersma
  • Danique Visser
  • Elise Krol
  • Lieke Vastbinder
  • Petra Kooistra
  • Saakje Wiegersma

#Team Wedstr.Punten
1D.F.S. DS 21256
2VC Drachten DS 41245
3VoVeSa DS 21345
4Triumphera DS 11442
5v.v. D.S.O. DS 21335
6UDI DS 11432
7VC058 DS 51430
8VC058 DS 81530
9Leevoc DS 41325
10Hardegarijp DS 11420
11Kwiek DS 2145
Wacht met je muis op de afbeelding om de setstanden te zien

Uitslagen Hardegarijp:

DatumThuisploeg UitploegResultaat Sets
24 jan.Hardegarijp DS 1 - VC Drachten DS 42-3
19 jan.UDI DS 1 - Hardegarijp DS 11-3
12 jan.Hardegarijp DS 1 - D.F.S. DS 20-4
22 dec.VC058 DS 5 - Hardegarijp DS 11-3
15 dec. - -
08 dec.Hardegarijp DS 1 - VC058 DS 81-3
01 dec.D.F.S. DS 2 - Hardegarijp DS 14-0
17 nov.v.v. D.S.O. DS 2 - Hardegarijp DS 13-2
10 nov.Hardegarijp DS 1 - Triumphera DS 10-4
03 nov.Kwiek DS 2 - Hardegarijp DS 11-3
Wacht met je muis op de afbeelding om de setstanden te zien


Uitslagen alle wedstrijden in de poule:

DatumThuisploeg UitploegResultaat Sets
02 feb.Kwiek DS 2 - Triumphera DS 10-4
02 feb.UDI DS 1 - VC058 DS 83-1
02 feb.D.F.S. DS 2 - VC058 DS 53-1
02 feb.v.v. D.S.O. DS 2 - VoVeSa DS 22-3
26 jan.VC058 DS 8 - D.F.S. DS 20-4
26 jan.Triumphera DS 1 - Leevoc DS 42-3
26 jan.Kwiek DS 2 - v.v. D.S.O. DS 20-4
26 jan.VC058 DS 5 - VoVeSa DS 21-3
24 jan.Hardegarijp DS 1 - VC Drachten DS 42-3
23 jan.VoVeSa DS 2 - Triumphera DS 13-2
Wacht met je muis op de afbeelding om de setstanden te zien

DatumTijdThuisploeg UitploegPlaats
9 feb.20:30Hardegarijp DS 1 - Kwiek DS 2 Hurdegaryp
16 feb.21:00Triumphera DS 1 - Hardegarijp DS 1 Kollum
23 feb.19:15Leevoc DS 4 - Hardegarijp DS 1 Leeuwarden
9 mrt.20:30Hardegarijp DS 1 - v.v. D.S.O. DS 2 Hurdegaryp
30 mrt.20:30Hardegarijp DS 1 - VC058 DS 5 Hurdegaryp
13 apr.19:15VoVeSa DS 2 - Hardegarijp DS 1 St.-Annaparochie
Wacht met je muis op de afbeelding om de setstanden te zien

           
  Datum Thuis Uit Uitslag
voorronde B ma 12 sep  Hardegarijp D1 vc Joure D3