Heren 1

 
Heren 2e klasse poule F

Seizoen 2022/2023

Trainer: Frans Leeman
Conditietrainer: Lara van Buuren
Coach: Frans Leeman
Training: Maandag 21:15 – 22:30
Thuiswedstrijden: Dinsdag of Donderdag om 20:30
Sporthal: De Hege Fiif, Hardegarijp

Spelers:

  • André Dijkstra
  • Anne Groothoff
  • Bruno Cadete
  • Callum Reid
  • Hylke van der Schaaf
  • Jurjen Hoekstra
  • Kars Bultema
  • Sybrand Woudstra
  • Wouter van der Schaaf

#Team Wedstr.Punten
1v.v. Bakkeveen HS 1210
2Wytgaard HS 1210
3Stasko-Havot HS 129
4VoVeSa HS 129
5ODS/Tijnje HS 125
6V.C.S. HS 114
7Grouw '64 HS 122
8SCS HS 221
9Hardegarijp HS 100
10Leevoc HS 310
11Kwiek HS 220
12vc Buitenpost HS 220
Wacht met je muis op de afbeelding om de setstanden te zien

Uitslagen Hardegarijp:

DatumThuisploeg UitploegResultaat Sets
Wacht met je muis op de afbeelding om de setstanden te zien


Uitslagen alle wedstrijden in de poule:

DatumThuisploeg UitploegResultaat Sets
29 sep.Stasko-Havot HS 1 - Grouw '64 HS 13-1
29 sep.v.v. Bakkeveen HS 1 - Kwiek HS 24-0
29 sep.Wytgaard HS 1 - vc Buitenpost HS 24-0
29 sep.ODS/Tijnje HS 1 - V.C.S. HS 11-3
29 sep.VoVeSa HS 1 - SCS HS 24-0
15 sep.Grouw '64 HS 1 - VoVeSa HS 11-3
15 sep.SCS HS 2 - ODS/Tijnje HS 11-3
15 sep.Leevoc HS 3 - v.v. Bakkeveen HS 10-4
15 sep.vc Buitenpost HS 2 - Stasko-Havot HS 10-4
15 sep.Kwiek HS 2 - Wytgaard HS 10-4
Wacht met je muis op de afbeelding om de setstanden te zien

DatumTijdThuisploeg UitploegPlaats
6 okt.21:00ODS/Tijnje HS 1 - Hardegarijp HS 1 Beetsterzwaag
13 okt.20:30Hardegarijp HS 1 - Kwiek HS 2 Hurdegaryp
27 okt.20:00VoVeSa HS 1 - Hardegarijp HS 1 St.-Annaparochie
3 nov.20:30Hardegarijp HS 1 - vc Buitenpost HS 2 Hurdegaryp
10 nov.19:45Stasko-Havot HS 1 - Hardegarijp HS 1 Stiens
17 nov.20:30Hardegarijp HS 1 - Grouw '64 HS 1 Hurdegaryp
24 nov.21:00Wytgaard HS 1 - Hardegarijp HS 1 Grou
1 dec.20:30Hardegarijp HS 1 - V.C.S. HS 1 Hurdegaryp
6 dec.20:30Hardegarijp HS 1 - SCS HS 2 Hurdegaryp
15 dec.21:00v.v. Bakkeveen HS 1 - Hardegarijp HS 1 Marum
10 jan.20:30Hardegarijp HS 1 - Leevoc HS 3 Hurdegaryp
19 jan.20:30Hardegarijp HS 1 - ODS/Tijnje HS 1 Hurdegaryp
26 jan.19:00Kwiek HS 2 - Hardegarijp HS 1 Damwâld
2 feb.20:30Hardegarijp HS 1 - VoVeSa HS 1 Hurdegaryp
9 feb.19:00vc Buitenpost HS 2 - Hardegarijp HS 1 Buitenpost
16 feb.20:30Hardegarijp HS 1 - Stasko-Havot HS 1 Hurdegaryp
23 feb.21:00Leevoc HS 3 - Hardegarijp HS 1 Leeuwarden
9 mrt.19:30Grouw '64 HS 1 - Hardegarijp HS 1 Grou
16 mrt.20:30Hardegarijp HS 1 - Wytgaard HS 1 Hurdegaryp
23 mrt.21:00SCS HS 2 - Hardegarijp HS 1 Drachten
28 mrt.20:30Hardegarijp HS 1 - v.v. Bakkeveen HS 1 Hurdegaryp
13 apr.19:15V.C.S. HS 1 - Hardegarijp HS 1 Surhuisterveen
Wacht met je muis op de afbeelding om de setstanden te zien

           
  Datum Thuis Uit Uitslag
2e ronde B nnb Hardegarijp H1 Hardegarijp H1